אודות סטטוס מכוני הדמיה וצילומי שיניים


סטטוס-צילומי שיניים מכוני הדמיה פועלת בשוק מאז שנת 2003, החברה התחילה כמכון הדמיה אחד וצמחה אט אט ומונה כיום שישה מכוני הדמיה, במרחב השרון והצפון, מעסיקה למעלה מ-20 עובדים.

החזון
להוות רשת של מכוני רנטגן והדמיה לצילומי שיניים וסי טי שיניים, המפעילה ציוד מתקדם ביותר ומעסיקה עובדים מקצועיים אשר בשילוב של שניהם באים לספק שירותים מקצועיים ואיכותיים, לרופאים וללקוחות.

השירות
מטרת צילומי ההדמיה היא לספק לכלל רופאי השיניים מידע הדמיה מקצועי, אמין, ובלוח זמנים מהיר, אשר יאפשרו לרופא אבחון נכון של מצב השיניים והפה, יהוו כלי מקצועי ואמין לקבלת החלטות הרופא, בטיפול בשיניים ובלסתות, ו/או באבחון בעיות בריאות.

הלקוח
החברה רואה את הלקוח מקבל השירות במרכז ומחויבת לתת לו את היחס המקצועי והשירות הטוב ביותר.

שרות ואיכות
הסניפים פועלים ברציפות בכל שעות היום וללא הפסקה. מרכזי השירות ממוקמים במקומות נגישים, חדרי הצילום וההמתנה נעימים ומספקים ללקוח תחושה של נעימות. החברה ועובדיה רואים מחויבות לספק ללקוח צילום הדמיה מקצועי ומדויק, בלוח זמנים קצר, ותוך הקפדה על כללי הבטיחות ושמירה על בריאות הלקוח.

העובד
העובד של החברה הוא עמוד התווך שלה. החברה רואה בעובדים גורם מרכזי בהצלחתה, ומעניקה לעובדים תחושה של משפחה אחת גדולה, מטפחת אותם ומסייעת להם בעת הצורך.

תרומה לחברה
החברה רואה חשיבות לתרום מהכנסתה לקידום וטיפוח השכלה לילדים ונוער.

Please publish modules in offcanvas position.